Bedrijven aangesloten bij CBV

Contactgroep Bedrijfshulpverlening Veluwezoom

Functie Naam Werkgever Eigen bedrijf
Voorzitter

Derk van den Born

Juno 37

6661 JA Elst

T: 0481-373931

M: 06-46713803

E: derk@vanden-born.nl

n.v.t.

BORN FIRE SAFETY

Derk van den Born

Juno 37

6661 JA Elst (GLD)

M: 06-46713803

E: derk@vanden-born.nl

www.adviesfiresafety.nl

Penningmeester 

 

Reinard Berendsen

Vinkstraat 10

6921 KJ Duiven

T: 0316-263365

M: 06 -51227953

E:reinard.berendsen@upcmail.nl

 

 

N.v.t.

 

N.v.t.
Secretaris

Roel Schouten

Kerkallee 87

6882 AP Velp

T: 026-3629256

M: 06-55854316

 

Brandweer Gelderland Midden Werklocatie Ede

Breelaan 4

6711 MR Ede

Postbus 5364

6802 EJ Arnhem

T: 088-3555984

M: 06-55854316

E: roel.schouten@vggm.nl

 

N.v.t.
Algemeen lid

Jan Rothuizen

M: 06-51114744

E: jan-rothuizen@live.nl

 

 

Parenco B.V.

Industrieterrein Veerweg 1

6871 AV Renkum

Postbus 1

6870 AA Renkum

T: 0317-361345

M: 06-51114744

E: Jan.Rothuizen@smurfitkappa.nl

N.v.t.

Algemeen lid 

 

Gerard Smit

Prins Bernhardstraat 7

6921 XV Duiven

M: 06-53656567

E: g.smit30@upcmail.nl

N.v.t.

Triple-safety
Prins Bernhardstraat 7
6921 XV Duiven

M: 06-53656567

E: info@triple-safety.nl

Algemeen lid

Gert van de Weerd

Utrechtseweg 35

6866 CJ Heelsum

M: 06-20085765

 

N.v.t.

Brandweertrainingcentrum

Kleefse Waard

Westervoortsedijk 73

6827 AV Arnhem

Postbus 5197

6802 ED Arnhem

T: 026-8454785

M: 06-20085765

E: info@brandweertraining.nl

 

Algemeen lid 

 

Ronald Huizing

AVIKO Holding

Dr. A. Ariënsstraat 28

7221 CD Steenderen

Postbus 8

7220 AA Steenderen

T: 0575-458253

M: 06-20301003

E: r.huizing@aviko.nl

 

N.v.t.

Algemeen lid 

 

 

Gerrit Leemkuil

Ulftsestraat 12

7075 DD Etten (gemeente oude ijsselstreek)

T: vervalt

M: 0612603391

E: gerritleemkuil@me.com

Saba Dinxperlo BV

Weversstraat 6

7091 CM Dinxperlo

Postbus 3

7090 AA Dinxperlo

T: 0315-658999

M: gerrit.leemkuil@saba-adhesives.com

N.v.t.
 Algemeen lid

 

 

 

Bjorn Koehl

 

 

 

AVIKO Holding

Dr. A. Ariënsstraat 28

7221 CD Steenderen

Postbus 8

7220 AA Steenderen

T: 0575-458253

E: b.koehl@aviko.nl

 
 Algemeen lid

 René Rietbergen

M:06-23625623

E:renerietbergen@planet.nl

DNV GL Energy – KEMA Laboratories

Utrechtseweg 310

T:026-3562257

E: rene.rietbergen@dnvgl.nl

www.dnvgl.com/energie

 

 N.v.t.
 Algemeen lid

Wim Corman

M: 06-51813007

 

IKEA BV

Biograaf 1

6921 EV Duiven

088-4533037

wim.corman@ingka.ikea.com

monique.vanzwol@ingka.ikea.com

N.v.t.
 Algemeen lid

 Jan Huizinga

M:(0)6 5138 1786

E:jan.huizinga@frieslandcampina.com

FrieslandCampina Steenderen & Balkbrug

Toldijkseweg 21, 7221 DB Steenderen

T:0575-467807

E:jan.huizinga@frieslandcampina.com

www. Frieslandcampina.com

 

 N.v.t.

 

 Algemeen lid

 

Ron Seuneke

 

 

N.v.t

 

UPD Brandbeveiliging

Postbus 53205

3008 HE Rotterdam

ron.seuneke@upd-brandbeveiliging.nl

M:06-23440286

www.upd-brandbeveiliging.nl

 

 Algemeen lid  René Meijer

Synerlogic B.V.

Graafsingel 22 | 6921 RT Duiven | The Netherlands PO Box 93 | 6920 AB Duiven | The Netherlands

Mob: +31 (0)650522100

rene.meijer@synerlogic.nl  www.synerlogic.nl

N.v.t.
 Algemeen lid  (er komt geen nieuw lid)

AVR Afvalverwerking Duiven

Rivierweg 20, 6921 PZ Duiven

026-3172911

 

 

N.v.t.
 Algemeen lid  Thijs Janssen N.v.t.

Thijs Janssen Veiligheid

Bellefleur 80

6922 AL Duiven

M: 06-10785919

E: info@thijsjanssenveiligheid.nl

 Algemeen lid  Naam Werkgever Eigenbedrijf